Záloha loga autoapko

 

OPEL LPG

Jelikož ceny pohonných hmot stále kolísají a myšlení společnosti se ubírá stále více k ekologii, nabízí Opel jako alternativu pro tyto zákazníky svojí řadu modelů LPG. Novější technologie a bezpečnost jsou hlavními vlastnostmi vozidel na LPG přímo z výroby. 

Opel LPG

Kvalita ve svém nejlepším podání

Kapalný plyn je směsí propanu a butanu. Kapalní při relativně nízkém tlaku cca 5-10 barů a je v nádrži uchováván v kapalné formě. To umožňuje značné výhody, jelikož v kapalném stavu zabírá 260x méně místa než v plynném stavu. To umožňuje uchování velkého množství energie na malém prostoru. Díky originálním dílům a montáži přímo ve výrobě vozů zaručujeme nejvyšší kvalitu. Koupě motorů LPG vám přináší značné výhody. Motor byl nastaven, aby splnil specifické vlastnosti pohonu na LPG. Speciální ventily a těsnění poskytují kvalitu a odolnost, kterou očekáváte od produktů Opel.


 

Opel LPG 2

 

Zaručená bezpečnost

Nabízíme vám kompletní bezstarostný LPG produkt díky náročným testovacím procedurám včetně crash testů. Výsledkem je instalace systémů Opel LPG do míst, která jsou chráněna při nehodách a jsou tak zakomponovány do bezpečnostní struktury vozu. Robustní nádrže jsou umístěny místo rezervního kola, pro vůz Zafira jsou umístěny zespodu vozu. A také můžete jednoduše do podzemních garáží. Získáte vůz s pohonem LPG s kvalitními moderními technologiemi, na které jste u vozů Opel zvyklí. Získáte odolnost, záruku výrobce a maximální bezpečnost. LPG z výroby nabízí dlouhou životnost motoru díky upraveným ventilům.

myOpelService

myopel servicebenefits 1024x440

Classic servis

classic-servis

Copyright © 2018 Auto Apko s.r.o. by Opel